Certyfikat TÜV NORD ISO 9001
PL
EN
RU
DE

Oferta

Ponad 60 lat doświadczenia Niezależnych Ekspertów Polcargo
Schemat optymalizacja

Bezinwestycyjnie zwiększamy wydajność, jakość i rentowność firm, i organizacji poprzez modyfikowanie i usprawnianie procesów wewnątrz organizacji.

Separator

Nasza praca to nie tylko systemowe rozwiązania dające wymierne efekty w postaci wzrostu wydajności, rentowności w trybie „tu i teraz”, nasze rozwiązania nakierowane są na dostarczanie usługi, która daje przewagę konkurencyjną naszym Partnerom Biznesowym.

Separator

Wskaźnikujemy zmiany, które wprowadzamy zawsze wspólnie z Klientem i uczymy jak tworzyć wskaźniki, które pozwalają realnie ocenić nie tylko efektywność naszych działań, ale także skuteczność rynkową naszych Partnerów Biznesowych.

Separator

Uczymy diagnozy problemów i umiejętności ich rozwiązywania dopasowując metody do branży i specyfiki działania naszego Klienta - hołdując zasadzie, że im prościej wdrożona zmiana, tym lepsze efekty.

Separator

Dużym pomagamy stać się doskonalszymi, tym w kryzysie pomagamy zbudować stabilizację rynkową - zawsze rozliczając się za realny wymierny, policzalny efekt (success fee), a nie poświęcony nasz czas.

To co nas odróżnia na rynku to fakt, iż nie sprzedajemy szkoleń dot. optymalizacji, nie teoretyzujemy a realnie „wykuwamy zmianę” poprzez ewolucję, korzystając ze sprawdzonego doświadczenia naszych ludzi, którzy jako prekursorzy zmian budowali bench markingowe, najlepsze w Europie zakłady produkcyjne i usługowe. Wdrażali nowe projekty procesowe i produktowe, wdrażali nowe technologie, planowali i nadzorowali procesy budowy i rozbudowy fabryk i ich oddziałów, przywracali rentowność zakładom z ujemnym wynikiem finansowym, jednocześnie podnosząc morale i zaangażowanie zespołów pracowniczych, włączając w to związki zawodowe.

Separator

Pracujemy przekrojowo ze wszystkimi pracownikami naszego Klienta od szczebla najniższego po top management pomagając całej organizacji równomiernie przejść przez każdy etap zmiany, wspólnie z nimi definiując zagrożenia i pokazując możliwości. Krok po kroku cierpliwie, acz konsekwentnie modelujemy procesy, które przynoszą korzyści widoczne już po pierwszych tygodniach naszej pracy.

Separator

Współpracę zawsze rozpoczynamy bezpłatnym audytem, który jest niezobowiązujący.

Ramka granatowa

Jego efektem jest pełna informacja na temat tego, jak oceniamy szansę wdrożenia zmiany, na czym miałaby zmiana polegać, z jakimi widocznymi i ukrytymi problemami należy się zmierzyć, jakie możliwości dodatkowe dla organizacji widzimy.

Separator

Podpisując umowę klient wie dokładnie, „ile zaoszczędzi”, jaki procent wydajności w jakim czasie osiągnie, ile procent reklamacji ograniczy, jakie dodatkowe problemy organizacyjne wyeliminuje.

Separator

W naszych umowach poprawę gwarantujemy!

Schemat BMPN
© 1949 - 2011 Polcargo Gliwice Sp. z o.o. | telefon: 32 231 88 18 | e-mail: office@polcargo.com.pl Realizacja: eisse.pl